Otevřený dopis paní Rychtářové z 19. 4. 2021

Otevřený dopis paní Rychtářové z 19. 4. 2021 v PDF

Vážení a milí sousedé,

ráda bych připojila svůj, zdůrazňuji zcela osobní, názor, neboť pohár mé trpělivosti je téměř plný.

Útoky ze strany p. Vošahlíka, Valného a Kantorové (a čerstvě i Bílého) nabírají na intenzitě a ke slušné a konstruktivní komunikaci či kritice mají hodně daleko. Netýká se to nejen nás, členů výboru, ale bohužel také dodavatelů, kteří s námi odmítají kvůli jejich chování spolupracovat.

Přestože jsme je několikrát vyzývali, aby do výboru vstoupili nebo „nedejbože“ s něčím pomohli, vždy odmítli. Je zajímavé, že na vytváření konspiračních teorií, cílené vyhledávání možných nedostatků, házení špíny nebo zoufalé a trapné pokusy o diskreditaci členů výboru čas mají.

Myslím, že je na čase, aby odhodili své pochroumané ego (protože byl třeba do výboru zvolen někdo jiný nebo protože nejsou schopni respektovat, že má většina členů SVJ při hlasování jiný názor). Očekávám, že podají své kandidátky, a že se budou o funkci ve výboru ucházet. Ráda jim ji přenechám, protože já už mám těch věčných urážek, lží, buzerace a šikany plné zuby. Za sebe mohu říct, že moji důvěru zrovna tito lidé neměli nikdy, takže jsme si asi kvit. Akorát já se k nim chovám vždy slušně.

Co se týká nošení roušek a respirátorů … jen bych jim ráda vzkázala … zameťte si prosím nejdřív před svým vlastním prahem.

A nakonec musím všechny členy SVJ předem informovat, že pokud to takhle bude pokračovat dál, pravděpodobně budu nucena dojít koupit novou nástěnku, protože na tohle dopisování máme málo místa. Pomíjím skutečnost, že SVJ nevlastní tiskárnu, počítač ani papíry a vše tak členové výboru hradí ze svých vlastních prostředků. A nejspíš si to nechám od Vás všech předem pro jistotu odhlasovat.

Přeji krásný jarní den všem příjemným a slušným lidem tohoto domu

Pavla Rychtářová

V Praze 19.04.2021