VAROVÁNÍ PŘED PODVODNOU FIRMU EKOPLAST RA s.r.o

Varování v PDF

VAROVÁNÍ PŘED PODVODNOU FIRMU EKOPLAST RA s.r.o

 

V Praze dne 7. 12. 2023

 

Dobrý den,

Obracím se na vás s naléhavým varováním ohledně firmy Ekoplast RA s.r.o., která se podvodně pokouší vydávat za jinou firmu, jež by měla provést seřízení oken v našem panelovém domě. Je nutné, abyste byli informováni o rizicích spojených s touto společností.

V minulosti jsem byl obětí jejich podvodného jednání, když se vydali za jinou společnost, než kterou jsme měli objednanou. Přišli dříve, než bylo domluveno, nejdříve se vydávali za firmu objednanou, a požadovali platbu za služby, které nebyly objednány. Následně se odhalilo, že nejsou spojeni s žádnou firmou.

Dnes mě telefonicky oslovili a opakovaně tvrdili, že jsou skutečnou firmou odpovědnou za seřízení oken. Jejich vytrvalé telefonáty jsou znepokojující a poukazují na jejich neetické praktiky.

S ohledem na dnešní události je pravděpodobné, že budou tento druh obtěžování provádět i u dalších obyvatel našeho domu. Může být ve společném zájmu sdílet tuto informaci s ostatními členy SVJ.

S přáním hezkého dne,

Novotný.

 

Komentář výboru SVJ: Naše SVJ dlouhodobě spolupracuje s firmou Eurookna-Praha.cz pana Kováře. Jakákoli jiná firma nemá žádnou spolupráci s našim SVJ ohledně servisu oken. V případě jakýchkoli pochybností neváhejte kontaktovat předsedu výboru SVJ pana Farkase na tel. 732825199 nebo emailem na svj-machkova1645@seznam.cz.